Informace pro hráče

Supercard

Klasické pexeso, kde je třeba najít dvě stejné karty, zná snad každý už z dětství. Nejedná se však pouze o hru pro děti. Pexeso zlepšuje paměť a formou zábavy výborně procvičuje mozek. Právě z tohoto principu těží DVACETPĚTKA.

Říkáte si, že tady něco nesedí? Ano. Jedna karta je navíc. Jmenuje se SUPERKARTA a skrývá se pod ní SUPERCENA! Cílem je, aby tato karta byla odkryta jako poslední.

Jedna hra Vám zabere maximálně 3 minuty, během kterých můžete vyhrát třeba lístky do kina nebo jiné hodnotné produkty. Stačí si vybrat, o co chcete soutěžit za 3 minuty můžete mít vyhráno.

Pokud v pexesu válíte, ale SUPERCENA výhra vám stále uniká, nezoufejte! Ti, kteří dosáhnou nejlepších výsledků (počet tahů i čas), mohou vyhrát tzv. cenu útěchy neboli CENU. Dejte si pauzu od práce a zahrajte si DVACETPĚTKU Stát se může jedině to, že vyhrajete. :)

SUPERCENA a CENA - jak je vyhrát

Ve DVACETPĚTCE můžete dosáhnout výhry dvěma způsoby. Hlavní výhra je označena jako SUPERCENA.

Každá soutěž obsahuje 12 párů hracích karet se stejným obrázkem + SUPERKARTU. Základním principem je najít a odkrýt těchto 12 párů karet.

Mince

Sbírejte mince, které budete moci v budoucnu vyměnit za slevové poukázky, případně vstupy do prémiových soutěží. Aktuální stav Vašich mincí můžete vidět na odkaze ZDE.

Jméno a příjmení

Nezapomínejte, že pro možnost převzetí výhry musíte mít ve svém účtu správně vyplněno Vaše jméno a příjmení. V případě, že jste ještě v žádné soutěži nevyhráli, tak si stále můžete údaje jednorázově změnit na odkaze ZDE.

Notifikace

Chcete vždy včas vědět, když Vás někdo v pořadí předběhne? Nezapomeňte si u svého účtu zapnout e-mailové notifikace na odkaze ZDE.

Výhra

Hrejte, umisťujte se a pokud udržíte svou výherní pozici až do ukončení soutěže, tak Vás bude pořadatel kontaktovat ohledně Vaší výhry. Pamatujte, že v případě výhry SUPERCENY ztrácíte v rámci dané soutěže nárok na výhru CENY.

Kontakt

Pokud máte nějaké dotazy, neváhejte nás kontaktovat.
podpora@dvacetpetka.cz

AKTIVNÍ SOUTĚŽE